Est

Sööginaudingud

Pakume oma külalistele rikkalikku hommikusööki. Päikeseliste ilmadega (mis meil on tavalised) serveerime seda terrassil, kui juhtub sadama, siis kaminatoas.

Oma aiast saame värskeid  ürte. Lisaks on lähedal palju häid talunikke kes kasvatavad head ja paremat. Näiteks Simmu-Mardi talu, kus saab parimaid mahedaid köögivilju või  Risto  Ränk Farming, kust saame mune hommikuse omleti ja pannkookide jaoks. Ja loomulikult  Kalapood ning  Muhu pagarikoda, ilma nendeta ei kujuta elu Muhus ettegi. Muhu puutumatu loodus annab meile lisaks metsaande. Kõigest sellest loob imesid meie köögihaldjas.

Itaalia stiilis pitsaahju kütame kuumaks siis, kui pitsaisu peale tuleb. Seda  juhtub täitsa tihti :). Siis hõikame üle küla ja ühismeedia ja kutsume kõiki pitsale.

Lõuna- ja õhtusööke pakume samuti! Sellisest soovist palun anna meile varakult teada ja broneeri aeg ette. Õhtusööke serveerime suure ühise laua taga aias õunapuude all, terrassil või kaminatoas. Suuremad seltskonnad (kuni 40 inimest) mahuvad paviljonimaja saali.

Namastes on köögid, kus seltskond saab koos kokata ja mahub ühise laua taha loodut nautima.